nerijada games UI

Apie žaidimą

Mielas bičiuli, reikia Tavo pagalbos! Briedžio Nerijono kelionės laiku neapsiėjo be pasekmių: Kuršių nerijoje atsivėrė laiko portalas! Dėl to daugybė Nerijono sutiktų asmenybių iš praeities pateko į ateitį, tiksliau – į mūsų laikus. Tik Tu gali išgelbėti šiuos paklydėlius ir sugrąžinti juos atgal, pasinaudodamas tuo pačiu laiko portalu! Bet būki atsargus: Tavo sprendimai nulems, ar nelaimėliai sugrįš į savo laiką, ar liks užstrigę amžinybėje... Išgelbėti paklydėlius bus lengviau, jei su personažais susipažinsi skaitydamas „Nerijados“ komiksus. Sėkmės!

Taisyklės

Kaip žaisti šį žaidimą? Štai instrukcija: septyni svarbiausi žingsniai! Pasiruošei? Pradedam!

• Pirmiausia atidžiai perskaityk lygių sudėtingumo aprašą ir pasirink žaidimo lygį: Kuršių marias arba Baltijos jūrą. Jūra juk gilesnė nei marios, tiesa?
• Atsitiktine tvarka bus išrinktas vienas iš septynių „Nerijados“ personažų, kuriam turėsi padėti grįžti į savo laikus.
• Norint imtis paklydėlio gelbėjimo misijos, spausk „TOLIAU“ ir nuotykis prasidės!
• Kaip padėti šiam herojui? Pasirink tą teiginį, kuris labiausiai atspindi personažo gyvenimo laikus ir jo veiklos ar buvimo Kuršių nerijoje istorinį kontekstą. Būk apdairus! Žaisti su laiko portalais – pavojinga! Jei neabejoji savo pasirinktu teiginiu, spausk „TOLIAU“.
• Portalas dar neaktyvuotas. Tam reikia specialaus kristalo. Jei išvysi užsidegančio kristalo animaciją, o tada kristalų eilė pasipildys vienu švytinčiu kristalu, vadinasi, Tau pasisekė! Atsakei teisingai, portalo aktyvavimas jau ranka pasiekiamas.
• O jei kristalas blykstelėjo ir niekas nepasikeitė? Vadinasi, nepataikei. Kitą kartą gerai pagalvok, nes bandymų aktyvuoti portalą skaičius ribotas!
• Surinkus kristalus, įveiksi pirmąjį lygį. Dabar gali rinktis „KITAS LYGIS“. Jei visgi pirmojo lygio įveikti nepavyko, gelbėjimo misiją galima pakartoti, pasirinkus „Bandyti dar kartą“.
• Nepamiršk, kad laiko spąstuose įstrigo septynių laiko juostų atstovai ir visiems jiems reikia pagalbos, todėl ir gelbėjimo misijų bus tiek pat!

Sėkmės!

Sudėtingumo lygiai

Yra du žaidimo sudėtingumo lygiai: Kuršių marios ir Baltijos jūra.
Kuršių marios, palyginus, mažos, seklios ir lengviau perplaukiamos, todėl čia gelbėjimo operacijos nesunkiai įveikiamos. O štai jūra – didžiulė, gili ir audringa – reikalauja patyrusio bei daug žinančio gelbėtojo.
next slide
prev slide